Fethiye TurlarıFethiye Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üyemisiniz?

Fethiye TurlarıFethiye Turları

Bir hesabınız yok mu?

Fethiye / Ölüdeniz Balayı Tatili Paketi

Fethiye / Ölüdeniz Balayı Tatili Paketi

Fethiye/Ölüdeniz balayı tatili paketi yeni evli çiftlere harika bir balayı fırsatını İdee Butik Otel kalitesi ile yaşama şansını sunuyor. Bir aile işletmesi olan İdee Butik Otel ziyaretçilerini bir müşteri olarak değil misafirleri olarak görerek Türk misafirperverliliğini sonuna kadar hissettiriyor.


Program Özeti

7 Gece İdee Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama

Deniz Manzaralı Oda

Oda Süslemesi

2 Tane Kokteyl (Alkollü & Meyveli)

Meyve Sepeti

Yamaç Paraşütü + Tekne ile Mehtap Turu

Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Dalyan Çamur Banyosu İztuzu Plajı Turu

Jeep Safari Saklıkent

Aquapark + At Turu

Tüplü Dalış Turu

Kayaköy ‘de Köy Kahvaltısı


 

Fethiye/Ölüdeniz balayı tatili paketi ile bu keyfi yaşamak çok daha kolay ve uygun bir hal alıyor. Tur paketi olarak dikkat çeken bu paket ile 7 gece İdee Butik Otel’de yarım pansiyon konaklama şansı bulunuyor. Bütün odaların deniz manzaralı olması ile ziyaret boyunca eşsiz bir deniz manzarası yaşanıyor. Çiftlere özel yaz temalı oda süslemeleri ile sıkıcı ve kapalı bir oda yerine daha canlı ve cıvıl cıvıl bir oda keyfi yaşama imkanı sunuluyor. Tur boyunca 2 adet meyveli veya alkollü İdee Butik Otel yapımı özel kokteyl sunumu yapılıyor. Ayrıca çiftlere özel sunulan meyve sepeti ile yaz meyvelerinin eşsiz tadı çiftlere sunuluyor. Turun en önemli kısımları olan tekne ile yapılan Mehtap Turu ile eşsiz bir deniz manzarası çiftlerle buluşturuluyor. Dünyaca ünlü olan ve dünyanın en güzel vadilerinden biri olarak herkes tarafından kabul edilen Kelebekler Vadisi ‘ne yapılan tekne turu ile hem eşsiz güzelliklerin farkına varılırken ayrıca bu muhteşem sularda yüzmenin keyfi de yeni evli çiftlere sunuluyor. Bu kadar önemli seçenekleri olan bu balayı paketinde ayrıca Dalyan çamur banyosu ile sağlıklı bir cilt bakımı imkanı sunulurken Türkiye’de ki nadir mavi bayraklı plajlardan olan İztuzu Plajı turu da genç çiftlere sunularak harika bir balayı geçirmeleri sağlanıyor.


Fethiye / Ölüdeniz Balayı Tatili Paketi turumuzun ardından, artık eve dönüş zamanı geldi. Yeni tatil planlamalarınız da yer almayı umut ederek sizlere veda ediyoruz. İyi yolculuklar.

Not: Paket içine dahil etmek isteyebileceğiniz farklı tur ve organizasyonlar için bize ulaşıp fiyat alabilirsiniz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Otogar – Otel Transferleri

7 Gece 8 Gün Otel Konaklaması

Turlarda Öğle Yemekleri

Kahvaltı ve Akşam Yemekleri

8 Ücretsiz Aktivite

Kayaköy ‘de Köy Kahvaltısı

Balayı Paketi (Deniz Manzaralı Oda, Süslemeler, Kokteyl, Meyve Sepeti)


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Fethiye Otogarına Kadar Olan Ulaşım

Yamaç Paraşütü ve Aquapark + At Turu Gününde Öğle Yemekleri

İztuzu Plajı Giriş Ücreti (3 TL)

Saklıkent Kanyon Giriş Ücreti (6 TL)

Otel ve Turlarda Alınan İçecekler

Kişisel Harcamalar (Resim, Extra Aktivite vs.)

hesapli-tatilci-paket-turlari-idee-otel

İdee Hotel bir aile işletmesidir. İşletmecileri Hüseyin Küp ve ailesidir.Otelimizde Türk misafirperverliğinin sıcaklığını hissedebilirsiniz

İdee Hotel, büyüleyici güzellikteki Liman şehri Fethiye’ye bağlı Çalış Plajı’nda yer almaktadır. Mevkisi denize sıfırdır. Odalarında, bir duble ve bir tek yatak, Klima, Uydu Tv, Telefon, Makyaj masası, Saç kurtma makinesi, Balkon ve Duş bulunmaktadır.