Fethiye TurlarıFethiye Turları

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

Zaten üyemisiniz?

Fethiye TurlarıFethiye Turları

Bir hesabınız yok mu?

Datça Badem Çiçeği Festivali Gezisi | Fethiye Çıkışlı

Datça Badem Çiçeği Festivali Gezisi

Datça’nın Badem Çiçekleri, festivaline kavuşuyor. Datça Badem Çiçeği Festivali Gezisi ile baharın habercisi Badem Çiçekleri açtığında Datça’da buluşalım, Datça’nın bu en harika zamanını beraber yaşayalım.

Datça’nın en harika zamanlarıdır, badem çiçekleriyle papatyaların buluştuğu zamanlar. Bu güzelliği beraber yaşamak için, Datça Badem Çiçeği Festivali bu yıl ilk kez düzenlenecek! Üç gün sürecek Festival, birbirinden güzel etkinliklerle, katılımcılara Datça doğasını ve yöresel ürünleri deneyimleme imkanı sunacak.

Festivalin en önemli etkinliklerinden biri de Datça Belediyesi tarafından düzenlenen Fotoğraf Yarışması olacak.

Datça Yarımadası’nda 3 farklı lokasyonda Panayır Alanı kurulacak: Palamutbükü, Cumhuriyet Meydanı ve Eski Datça. Biz Datça Badem Çiçeği Festivali Gezisi ile Palamutbükü ve Eski Datça panayırlarına katılacağız. Datça Merkez, liman, Palamutbükü, şarap evi ve yerel ürün pazarlarını gezeceğiz.

Festival Panayır Alanları’nda badem ürünleri satışından, yöresel yemeklere, doğal üretim workshoplarından, Datça’da üretilen el işi takı ve hediyelik ürünlere, yöreye has dans gösterilerine pek çok etkinlik sizleri bekliyor.

Gezilerimi tamamladıktan sonra tekrar feribot geçişinin ardından şehir merkezinde kısa bir serbest zaman verip Çanakkale turumuzu bitiriyoruz. Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Mobius Travel Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.


Çıkış: 18 Şubat 2018 Pazar sabah 06:00

Dönüş : Akşam 21.00 civarı

Yetişkin : 80 tl

7-12 yaş: 50 tl

0-6 yaş: Ücretsiz ( Koltuk istenmesi durumunda 50 tl)


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Araç İle Ulaşım
– Araç İçi İkramlar
– Seyahat Sigorta Paketi
– Profesyonel Rehberlik


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

– Tüm Şahsi Harcamalar
– Kahvaltı ve Yemekler